Μηχανή κατασκευής πλάκας με λέιζερ V8 CTP με χρόνο έκθεσης μικρότερο των 3 λεπτών, μέγεθος μεγάλης πλάκας 1670*1330 και ημιαυτόματη φόρτωση
Product Details
| Big Plate Size: | 1130*930 | Throughput: | 27 PPH |
|---|---|---|---|
| Maximum Output: | 1160*960 | Loading System: | Semi-auto/automatic |
| Plate Size: | Big Size 1670*1330 | Power: | AC220-230V |
| Minimum Output Size: | 400*350mm | Exposure Time: | Less Than 3 Minutes |
| Επισημαίνω |
Χρόνος έκθεσης λιγότερο από 3 λεπτά Μηχανή κατασκευής πλακών CTP,Big Plate Size 1670*1330 Digital Plate Making System,Ημιαυτόματη φόρτωση CTP Photopolymer Plate Maker |
||
Product Description
- Όνομα προϊόντος: Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP
- Τύπος: Κατασκευαστής πλάκας φωτοπολυμερούς CTP
- Πρότυπο: Ψηφιακός επεξεργαστής πλάκας CTP
- Ελάχιστο μέγεθος εξόδου: 400 x 350 mm
- Μέγιστο μέγεθος εξόδου: 1160 x 960 mm
- Μέγεθος πλάκας: Μεγάλο μέγεθος 1670 x 1330 mm
- Επαρκές μέγεθος εξόδου: 1130 x 880 mm
- Κατανάλωση ενέργειας: Περίπου 3 kW
- Υψηλή ακρίβεια και αποδοτική επεξεργασία
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κατασκευαστής πλάκας φωτοπολυμερούς CTP / Κατασκευαστής πλάκας εκτύπωσης CTP |
| Ελάχιστο μέγεθος εξόδου | 400*350 mm |
| Μέγιστο μέγεθος εξόδου | 1160*960 mm |
| Αποτελεσματικό μέγεθος παραγωγής | 1130*880 mm |
| Μέγεθος πλάκας (μεγάλο μέγεθος) | 1670*1330 mm |
| Μέγεθος μεγάλης πλάκας | 1130*930 mm |
| Σύστημα φόρτωσης | Ημιαυτόματη / αυτόματη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220-230V |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 3 KW |
| Χρόνος έκθεσης | Λιγότερο από 3 λεπτά |
Σχήμα:Yinber 2300-14B
Πιστοποίηση:ISO9001 ~ 2000
Ελάχιστη παραγγελία:1 σύνολο
Περιοχή τιμών:31.000-38.000 δολάρια ανά σύνολο
Χρόνος παράδοσης:20-30 ημέρες
Ικανότητα εφοδιασμού:300 σετ το χρόνο
Product Highlights
Συσκευή απεικόνισης λέιζερ V8 CTP Προηγμένη αυτοματοποιημένη μηχανή κατασκευής πλάκας με χρόνο έκθεσης μικρότερο των 3 λεπτών, σχεδιασμένη για εφαρμογές γρήγορης εκτύπωσης και περιβάλλοντα παραγωγής μεγάλου όγκου. Επισκόπηση του προϊόντος Η μηχανή CTP είναι μια προηγμένη, εξαιρετικά αποδοτική λύση γ...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.