3 KW κατανάλωση ρεύματος Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP με ημι αυτόματη φόρτωση και 1130*880mm αποτελεσματικό μέγεθος εξόδου για την τυπογραφική βιομηχανία
Product Details
| Printing Reliability: | High Reliability | Minimum Output Size: | 400*350mm |
|---|---|---|---|
| Exposure Time: | Less Than 3 Minutes | Minimum Output: | 400*350 |
| Maximum Output: | 1160*960 | Loading System: | Semi-auto/automatic |
| Effective Output Size: | 1130*880mm | Big Plate Size: | 1130*930 |
| Επισημαίνω |
Μηχανή κατασκευής πλακών CTP 3 KW κατανάλωσης ισχύος,Ημιαυτόματη φόρτωση υπολογιστή στη μηχανή πλάκας,1130*880mm Επιχειρησιακό μέγεθος εξόδου |
||
Product Description
- Όνομα προϊόντος: Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP
- Η μέγεθος της αποτελεσματικής έκδοσης: 1130×880mm
- Μέγιστο μέγεθος εξόδου: 1160×960mm
- Ηλεκτρική παροχή: AC220-230V
- Κατανάλωση ενέργειας: Περίπου 3 kW
- Σύστημα φόρτωσης: ημιαυτόματο/αυτόματο
- Μεγάλη ακρίβεια CTP εκτυπωτική πλάκα κατασκευαστής για ανώτερη ποιότητα εκτύπωσης
- Προηγμένη τεχνολογία υπολογιστή με μηχανή πλάκας
- Αξιόπιστο Σύστημα Κατασκευής Ψηφιακών Πλατών
| Τύπος προϊόντος | Εξοπλισμός απεικόνισης CTP / Κατασκευαστής πλάκας εκτύπωσης CTP / Κατασκευαστής πλάκας υψηλής ανάλυσης |
| Μέγεθος της πλάκας | Μεγάλο μέγεθος 1670×1330 mm |
| Μέγεθος μεγάλης πλάκας | 1130 × 930 mm |
| Μέγιστο μέγεθος εξόδου | 1160 × 960 mm |
| Αποτελεσματικό μέγεθος παραγωγής | 1130 × 880 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εξόδου | 400 × 350 mm |
| Χρόνος έκθεσης | Λιγότερο από 3 λεπτά |
| Αξιόπιστη εκτύπωση | Υψηλή αξιοπιστία |
| Σύστημα φόρτωσης | Ημιαυτόματη/αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 3 KW |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220-230V |
Product Highlights
Yinber 2300-14B Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP Προηγμένη ημιαυτόματη μηχανή κατασκευής πλάκας CTP με κατανάλωση ισχύος περίπου 3 KW και πραγματικό μέγεθος παραγωγής 1130 × 880 mm.Ιδανικό για τις σύγχρονες βιομηχανίες εκτύπωσης που απαιτούν υψηλή ακρίβεια και αποτελεσματικότητα. Επισκόπηση του προϊόντο...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.