Ψηφιακό σύστημα κατασκευής πλάκας με 1130*880mm αποτελεσματικό μέγεθος εξόδου, λιγότερο από 3 λεπτά χρόνου έκθεσης και κατανάλωση ισχύος περίπου 3 KW
Product Details
| Effective Output Size: | 1130*880mm | Exposure Time: | Less Than 3 Minutes |
|---|---|---|---|
| Laser Model: | V8 | Loading: | Semi Auto |
| Powerconsumption: | Approximately 3 KW | Minimum Output: | 400*350 |
| Power: | AC220-230V | Machine Net Weight: | 900KG |
| Επισημαίνω |
Μηχανή κατασκευής πλακών CTP 1130*880mm αποτελεσματικού μεγέθους εξόδου,Λιγότερο από 3 λεπτά Χρόνος έκθεσης Ψηφιακό σύστημα κατασκευής πιάτων,Περίπου 3 KW Κατανάλωση Ενέργειας Υπολογιστής σε Μηχανή Πλάκας |
||
Product Description
- Όνομα προϊόντος: Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP
- Λάιζερ: V8
- Ελάχιστο μέγεθος εξόδου: 400*350 mm
- Επαρκές μέγεθος εξόδου: 1130*880 mm
- Μέγιστο μέγεθος εξόδου: 1160*960 mm
- Σύστημα φόρτωσης: ημιαυτόματο/αυτόματο
- Φωτοπολυμερή πλακέτα CTP για ακριβή παραγωγή
- Αυτοματοποιημένη ροή εργασίας για βελτίωση της παραγωγικότητας
- Κατασκευαστής πλάκας υψηλής ανάλυσης για ανώτερη ποιότητα εικόνας
| Μέγιστη απόδοση | 1160*960 mm |
| Μέγεθος μεγάλης πλάκας | 1130*930 mm |
| Καθαρό βάρος μηχανής | 900 κιλά |
| Περιορισμός | 27 PPH |
| Μοντέλο λέιζερ | Β8 |
| Αποτελεσματικό μέγεθος παραγωγής | 1130*880 mm |
| Ελάχιστη παραγωγή | 400*350 mm |
| Χρόνος έκθεσης | Λιγότερο από 3 λεπτά |
| Σύστημα φόρτωσης | Ημιαυτόματη/αυτόματη |
| Απαιτήσεις ισχύος | AC220-230V |
Product Highlights
Ψηφιακό σύστημα κατασκευής πλάκας CTP Προηγμένη μηχανή μεταφοράς από υπολογιστή σε πλάκα σχεδιασμένη για τις σύγχρονες βιομηχανίες εκτύπωσης με ημιαυτόματη φόρτωση, ακριβή μηχανική και ενεργειακά αποδοτική λειτουργία με κατανάλωση ισχύος περίπου 3 KW. Βασικά χαρακτηριστικά Όνομα προϊόντος: Μηχανή κα...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.