Ημι αυτόματη μηχανή κατασκευής πλάκας CTP με απόδοση 27 PPH και χρόνο έκθεσης μικρότερο των 3 λεπτών για εκτύπωση υψηλής αξιοπιστίας
Product Details
| Printing Reliability: | High Reliability | Throughput: | 27 PPH |
|---|---|---|---|
| Minimum Output Size: | 400*350mm | Minimum Output: | 400*350 |
| Loading System: | Semi-auto/automatic | Laser Model: | V8 |
| Exposure Time: | Less Than 3 Minutes | Plate Size: | Big Size 1670*1330 |
| Επισημαίνω |
27 PPH CTP Plate Making Machine,Λιγότερο από 3 λεπτά Χρόνος έκθεσης υπολογιστής σε μηχάνημα πιάτων,Ψηφιακό σύστημα κατασκευής πιάτων υψηλής αξιοπιστίας |
||
Product Description
- Υψηλή αξιοπιστία εκτύπωσης που εξασφαλίζει σταθερή ποιότητα
- Επαρκές μέγεθος εξόδου 1130 × 880 mm για ευέλικτη κατασκευή πλάκας
- Χρόνος έκθεσης μικρότερος των 3 λεπτών για ταχεία επεξεργασία
- Η απόδοση 27 πλάκες ανά ώρα (PPH) βελτιώνει την παραγωγικότητα
- Καθαρό βάρος μηχανής 900KG που παρέχει σταθερότητα κατά τη λειτουργία
- Τεχνολογία προηγμένης υπολογιστικής απεικόνισης πλάκας για ακριβή απεικόνιση
- Αποτελεσματική ψηφιακή συσκευή κατασκευής πλάκας σχεδιασμένη για τις ανάγκες της σύγχρονης εκτύπωσης
- Αξιόπιστη απόδοση κατάλληλη για μεγάλης παραγωγής
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 3 KW |
| Καθαρό βάρος μηχανής | 900 κιλά |
| Μέγιστο μέγεθος εξόδου | 1160 × 960 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εξόδου | 400 × 350 mm |
| Αποτελεσματικό μέγεθος παραγωγής | 1130 × 880 mm |
| Μοντέλο λέιζερ | Β8 |
| Αξιόπιστη εκτύπωση | Υψηλή αξιοπιστία |
| Σύστημα φόρτωσης | Ημιαυτόματη / αυτόματη |
| Μέγεθος μεγάλης πλάκας | 1130 × 930 mm |
| Εφοδιασμός | Ημι αυτόματο |
Product Highlights
Μηχανή κατασκευής πλακών CTP Προηγμένο σύστημα ψηφιακής κατασκευής πλάκας με κατανάλωση ισχύος περίπου 3 KW και χρόνο έκθεσης μικρότερο των 3 λεπτών για αποτελεσματική απεικόνιση πλάκας. Επισκόπηση του προϊόντος Η μηχανή CTP είναι ένα σύστημα ψηφιακής εκτύπωσης που έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνε...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.