Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP μεγέθους πλάκας 1670*1330mm με καθαρό βάρος 900KG και ισχύς 27 PPH για βιομηχανική εκτύπωση
Product Details
| Big Plate Size: | 1130*930 | Laser Model: | V8 |
|---|---|---|---|
| Machine Net Weight: | 900KG | Exposure Time: | Less Than 3 Minutes |
| Power: | AC220-230V | Minimum Output Size: | 400*350mm |
| Loading: | Semi Auto | Maximum Output: | 1160*960 |
| Επισημαίνω |
Μηχανή κατασκευής πλακών CTP μεγέθους 1670*1330 mm,Ψηφιακό σύστημα κατασκευής πιάτων καθαρού βάρους 900KG,27 PPH Throughput CTP Printing Plate Maker |
||
Product Description
- Όνομα προϊόντος: Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP
- Η μέγεθος της αποτελεσματικής έκδοσης: 1130×880mm
- Μέγιστο μέγεθος εξόδου: 1160×960mm
- Λάιζερ: V8
- Μέγεθος της πλάκας: Μεγάλη μορφή 1670×1330mm
- Τύπος φόρτωσης: ημιαυτόματη
- Κατασκευαστής πλάκας υψηλής ανάλυσης για ακριβή και καθαρή παραγωγή πλάκας
- Μηχανή ψηφιακής κατασκευής πλάκας για αποτελεσματική και ακριβή δημιουργία πλάκας
- Ιδανικό για την παραγωγή πλακών μεγάλου μεγέθους
| Δυναμικό παραγωγής | 27 πιάτα ανά ώρα (PPH) |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 3 KW |
| Μοντέλο λέιζερ | Β8 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220-230V |
| Ελάχιστο μέγεθος εξόδου | 400 × 350 mm |
| Μέγεθος μεγάλης πλάκας | 1130 × 930 mm |
| Σύστημα φόρτωσης | Ημιαυτόματη |
| Αποτελεσματικό μέγεθος παραγωγής | 1130 × 880 mm |
| Καθαρό βάρος μηχανής | 900 κιλά |
Product Highlights
Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP - βιομηχανική λύση εκτύπωσης Η Μηχανή Κατασκευής Πλάκας CTP είναι μια τεχνολογικά προηγμένη ψηφιακή συσκευή κατασκευής πλάκας που έχει σχεδιαστεί για τη σύγχρονη τυπογραφική βιομηχανία.Αυτό το ακριβές σύστημα προσφέρει εξαιρετική απόδοση με υψηλής ποιότητας παραγωγή πλάκ...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.