Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP υψηλής αξιοπιστίας με 1160*960 μέγιστη ισχύ και κατανάλωση ισχύος 3 KW
Product Details
| Printing Reliability: | High Reliability | Laser Model: | V8 |
|---|---|---|---|
| Machine Net Weight: | 900KG | Maximum Output: | 1160*960 |
| Loading System: | Semi-auto/automatic | Loading: | Semi Auto |
| Minimum Output Size: | 400*350mm | Minimum Output: | 400*350 |
| Επισημαίνω |
Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP υψηλής αξιοπιστίας,1160*960 Μέγιστη απόδοση Υπολογιστής απεικόνισης πλάκας,Ψηφιακό σύστημα κατασκευής πιάτων 3 KW κατανάλωσης ενέργειας |
||
Product Description
- Όνομα προϊόντος: Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP
- Μέγεθος μεγάλης πλάκας: 1130×930 mm
- Μέγιστη απόδοση Μέγεθος: 1160×960 mm
- Ελάχιστο μέγεθος εξόδου: 400 × 350 mm
- Επαρκής μέγεθος εξόδου: 1130×880 mm
- Κατανάλωση ενέργειας: Περίπου 3 kW
- Προηγμένο σύστημα ψηφιακής κατασκευής πλάκας για υψηλή ακρίβεια
- Τεχνολογία κατασκευής πλάκας φωτοπολυμερούς CTP
- Αξιόπιστη ψηφιακή συσκευή κατασκευής πλάκας για επαγγελματική χρήση
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σύστημα φόρτωσης | Ημι αυτόματο |
| Αποτελεσματικό μέγεθος παραγωγής | 1130 × 880 mm |
| Μέγιστη απόδοση | 1160 × 960 mm |
| Καθαρό βάρος μηχανής | 900 κιλά |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 3 KW |
| Μέγεθος μεγάλης πλάκας | 1130 × 930 mm |
| Περιορισμός | 27 PPH |
| Χρόνος έκθεσης | Λιγότερο από 3 λεπτά |
| Μοντέλο λέιζερ | Β8 |
Product Highlights
Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP υψηλής αξιοπιστίας Προηγμένο σύστημα παραγωγής ψηφιακών πλακών με κατανάλωση ισχύος περίπου 3 KW και μέγιστη απόδοση 1160 × 960 mm, ιδανικό για επαγγελματικές εφαρμογές εκτύπωσης. Επισκόπηση του προϊόντος Η μηχανή CTP είναι ένα προηγμένο ψηφιακό σύστημα κατασκευής πλάκας ...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.