Yintech DPM440 Series Digital Inkjet Printing Press with 600x600dpi Resolution 100 m/min Speed and 532mm Imaging Width
Product Details
| Δυναμικό: | 380V | Διαστάσεις: | 2880x1310x1310mm |
|---|---|---|---|
| Βάρος: | 2800 κιλά | Μέθοδος εκτύπωσης: | Διπλό χρώμα διπλής όψης |
| Ψήφισμα: | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit | Ταχύτητα εκτύπωσης: | 100 m/min |
| Ακριβότητα υπερτύπωσης: | ± 0,3mm | ψεκαστήρες: | Πιεζοηλεκτρικοί ψεκαστήρες κατά παραγγελία |
| Μελάνι τύπου: | μελάνι pigment με βάση το νερό/μελάνη βαφής με βάση το νερό | Μέθοδος ξήρανσης: | Υπερκόκκινη ξήρανση |
| Μέγιστο πλάτος εγγράφου: | 440 χιλιοστά | Μέγιστο πλάτος απεικόνισης: | 532 χιλιοστά |
| Βάρος χαρτιού: | 45-165 g/m² | Μέγιστη διάμετρος κυλίνδρου: | 1,27 μέτρα |
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | 22,5-27,5°C | ||
| Επισημαίνω |
600x600dpi Resolution Digital Inkjet Printing Press,100 m/min Speed Digital Inkjet Printer,532mm Imaging Width Inkjet Printing Machine |
||
Product Description
| Model | DMP440D |
|---|---|
| Printing method | Dual color double-sided |
| Resolution | 600x600dpi/2bit 600x1200dpi/2bit (maximum) |
| Maximum printing speed | 100 m/min |
| Overprint accuracy of front and back | ±0.3mm |
| Sprinklers | On-demand piezoelectric sprinklers for industrial use |
| Ink type | Water-based pigment ink/water-based dye ink |
| Drying method | Infrared drying (with automatic speed adjustment function) |
| Maximum paper width | 440mm |
| Maximum imaging width | 532mm |
| Paper weight | 45-165 g/m² |
| Paper type | Digital printing paper, inkjet coated paper, newspaper, wallpaper, rice paper, etc. |
| Maximum roll diameter | 1.27 meters |
| Mechanical platform | 380Vac, 15KW Max |
| Infrared drying | 380Vac, 1-35KW Max |
| Digital control system | 220Vac, 6KW Max |
| Temperature range | 22.5-27.5°C, best working temperature 25°C |
| Humidity range | 40-70%RH, best working humidity 50-60%RH |
COMPANY NAME: Shenzhen Yintech Co., Ltd
PROFESSIONAL: Thermal/UV/Flexo CTP, CTP&CTCP Plate, Digital Printing MACHINE MANUFACTURER
Headquarter office: 1/F, Building C, Huachuangda Science Park, Baoyuan Road, Shenzhen
Factory address: Yinzhiming Industrial Park, Chuangye Rd, High-tech Zone, Xiangtan, Hunan
CONTACT PERSON: Cathy Zhou
MOBILE: 0086 15898560951
WhatsApp & Wechat: 0086 15898560951
EMAIL: service@yinzhiming.com
Product Highlights
Yintech Digital Inkjet Printing Press Dual Color Double Sided DPM440 Series High-performance industrial digital inkjet printing press designed for professional dual-color, double-sided printing applications. Technical Specifications Model DMP440D Printing method Dual color double-sided Resolution ...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.