New 380V Automatic Digital Inkjet Printer with 2880x1310x1310mm Dimensions and 2800 KG Weight
Product Details
| Δυναμικό: | 380V | Διάσταση: | 2880x1310x1310mm |
|---|---|---|---|
| Βάρος: | 2800 κιλά | Μέθοδος εκτύπωσης: | Ενιαίο χρώμα double-sided |
| Ψήφισμα: | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit | Ταχύτητα εκτύπωσης: | 100 m/min |
| Ακριβότητα υπερτύπωσης: | ± 0,3mm | ψεκαστήρες: | Πιεζοηλεκτρικοί ψεκαστήρες κατά παραγγελία |
| Μελάνι τύπου: | μελάνι pigment με βάση το νερό/μελάνη βαφής με βάση το νερό | Μέθοδος ξήρανσης: | Υπερκόκκινη ξήρανση |
| Μέγιστο πλάτος εγγράφου: | 440 χιλιοστά | Μέγιστο πλάτος απεικόνισης: | 532 χιλιοστά |
| Βάρος χαρτιού: | 45-165 g/m² | Μέγιστη διάμετρος κυλίνδρου: | 1,27 μέτρα |
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | 22,5-27,5°C | ||
| Επισημαίνω |
380V Digital Inkjet Printer,2880x1310x1310mm Inkjet Printing Machine,2800 KG Digital Printing Machine |
||
Product Description
| Model | DMP440 black and white |
|---|---|
| Printing Method | Single color double-sided |
| Resolution | 600x600dpi/2bit 600x1200dpi/2bit (maximum) |
| Maximum Printing Speed | 100 m/min |
| Overprint Accuracy | ±0.3mm |
| Ink Type | Water-based pigment ink/water-based dye ink |
| Drying Method | Infrared drying (with automatic speed adjustment function) |
| Maximum Paper Width | 440mm |
| Maximum Imaging Width | 532mm |
| Paper Weight | 45-165 g/m² |
| Paper Types | Digital printing paper, inkjet coated paper, newspaper, wallpaper, rice paper, etc. |
| Maximum Roll Diameter | 1.27 meters |
| Temperature Range | 22.5-27.5°C (best working temperature 25°C) |
| Humidity Range | 40-70%RH (best working humidity 50-60%RH) |
Product Highlights
DMP440 Black and White Yintech Digital Inkjet Printer Product Overview The DMP440 is a high-performance black and white digital inkjet printer designed for industrial applications. Featuring advanced piezoelectric inkjet technology and precision printing capabilities, this printer delivers ...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.