Yintech DMP440 Series High-Accuracy Digital Inkjet Printer with 600x600dpi Resolution and 5 Years Warranty
Product Details
| Δυναμικό: | 380V | Διαστάσεις: | 2880x1310x1310mm |
|---|---|---|---|
| Βάρος: | 2800 κιλά | Μέθοδος εκτύπωσης: | Ενιαίο χρώμα double-sided |
| Ψήφισμα: | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit | Ταχύτητα εκτύπωσης: | 100 m/min |
| Ακριβότητα υπερτύπωσης: | ± 0,3mm | Μέγιστο πλάτος εγγράφου: | 440 χιλιοστά |
| Μέγιστο πλάτος απεικόνισης: | 532 χιλιοστά | Βάρος χαρτιού: | 45-165 g/m² |
| Μέγιστη διάμετρος κυλίνδρου: | 1,27 μέτρα | Μηχανική ισχύς πλατφόρμας: | 15kw Max |
| Υπέρυθρη ισχύς στεγνώματος: | 1-35KW Μέγ | Κλίμακα θερμοκρασίας: | 22,5-27,5°C |
| Εύρος υγρασίας: | 40-70% RH | ||
| Επισημαίνω |
High-Accuracy Digital Inkjet Printer,600x600dpi Resolution Digital Printing Machine,5 Years Warranty Inkjet Press |
||
Product Description
| Model | DMP440 black and white |
|---|---|
| Printing method | Single color double-sided |
| Resolution | 600x600dpi/2bit 600x1200dpi/2bit (maximum) |
| Maximum printing speed | 100 m/min |
| Overprint accuracy of front and back | ±0.3mm |
| Sprinklers | On-demand piezoelectric sprinklers for industrial use |
| Ink type | Water-based pigment ink/water-based dye ink |
| Drying method | Infrared drying (with automatic speed adjustment function) |
| Maximum paper width | 440mm |
| Maximum imaging width | 532mm |
| Paper weight | 45-165 g/m² |
| Paper type | Digital printing paper, inkjet coated paper, newspaper, wallpaper, rice paper, etc. |
| Maximum roll diameter | 1.27 meters |
| Temperature range | 22.5-27.5°C, best working temperature 25°C |
| Humidity range | 40-70%RH, best working humidity 50-60%RH |
| Mechanical platform | 380Vac, 15KW Max |
|---|---|
| Infrared drying | 380Vac, 1-35KW Max |
| Digital control system | 220Vac, 6KW Max |
Product Highlights
Yintech DMP440 Series Black and White Digital Press Technical Specifications Model DMP440 black and white Printing method Single color double-sided Resolution 600x600dpi/2bit 600x1200dpi/2bit (maximum) Maximum printing speed 100 m/min Overprint accuracy of front and back ±0.3mm Sprinklers On-demand ...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.