High Speed Digital Inkjet Printer with 600x600dpi Resolution and 100 m/min Printing Speed for 532mm Imaging Width
Product Details
| Δυναμικό: | AC220V | Διαστάσεις: | 2880x1310x1310mm |
|---|---|---|---|
| Βάρος: | 2800 κιλά | Μέθοδος εκτύπωσης: | Ενιαίο χρώμα double-sided |
| Ψήφισμα: | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit | Ταχύτητα εκτύπωσης: | 100 m/min |
| Ακριβότητα υπερτύπωσης: | ± 0,3mm | ψεκαστήρες: | Πιεζοηλεκτρικοί ψεκαστήρες κατά παραγγελία |
| Μελάνι τύπου: | μελάνι pigment με βάση το νερό/μελάνη βαφής με βάση το νερό | Μέθοδος ξήρανσης: | Υπερκόκκινη ξήρανση |
| Πλάτος χαρτιού: | 440 χιλιοστά | Πλάτος απεικόνισης: | 532 χιλιοστά |
| Βάρος χαρτιού: | 45-165 g/m² | Μέγιστη διάμετρος κυλίνδρου: | 1,27 μέτρα |
| Κλίμακα θερμοκρασίας: | 22,5-27,5°C | ||
| Επισημαίνω |
600x600dpi Resolution Digital Inkjet Printer,100 m/min Printing Speed Digital Inkjet Printer,532mm Imaging Width Digital Inkjet Printer |
||
Product Description
| Model | DMP440 black and white |
|---|---|
| Printing method | Single color double-sided |
| Resolution | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit (maximum) |
| Maximum printing speed | 100 m/min |
| Overprint accuracy of front and back | ±0.3mm |
| Sprinklers | On-demand piezoelectric sprinklers for industrial use |
| Ink type | water-based pigment ink/water-based dye ink |
| Drying method | infrared drying (with automatic speed adjustment function) |
| Maximum paper width | 440mm |
| Maximum imaging width | 532mm |
| Paper weight | 45-165 g/m² |
| Paper type | digital printing paper, inkjet coated paper, newspaper, wallpaper, rice paper, etc. |
| Maximum roll diameter | 1.27 meters |
| Mechanical platform | 380Vac, 15KW Max |
| Infrared drying | 380Vac, 1-35KW Max |
| Digital control system | 220Vac, 6KW Max |
| Temperature range | 22.5-27.5°C, best working temperature 25°C |
| Humidity range | 40-70%RH, best working humidity 50-60%RH |
Product Highlights
High Speed Inkjet Rotary Digital Printer Product Overview Technical Specifications Model DMP440 black and white Printing method Single color double-sided Resolution 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit (maximum) Maximum printing speed 100 m/min Overprint accuracy of front and back ±0.3mm Sprinklers On...
Yintech Commercial CMYK Εκτυπωτές Inkjet Ιστού σε στιλ εκτύπωσης διπλής όψης με βιομηχανική κεφαλή εκτύπωσης
Βιομηχανικοί εμπορικοί εκτυπωτές Inkjet Ιστού Στυλ εκτύπωσης διπλής όψης CMYK Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα ...
Μικρή υψηλή ανάλυση 4 μηχανών μεγέθους αυτόματη CTCP επάνω 40 - υγρασία 80%
Όνομα στοιχείων: μικρό πιάτο ctcp που κατασκευάζει τη μηχανή 4 επάνω σε 2400DPI 29PPH 48 ανώτατο σχήμα 800x660mm διόδωνΤα πλεονεκτήματά μας Μηχανή 10 Yintech ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πλεονεκτήματα γιατί μας επιλέξτε; τα προϊόντα κτίζουν τα πλεονεκτήματα σχεδίου, πλεονεκτήματα υπηρεσιών ωρών ...
Μηχανή εκτύπωσης ψηφιακού εκτυπωτή Inkjet Ιστού υψηλής ποιότητας
Αυτόματη μηχανή εκτύπωσης βιβλίων με αυτόματο ψηφιακό εκτυπωτή inkjet διπλών όψεων Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεω...
Εκτυπωτής μηχανής εκτύπωσης πλήρους έγχρωμης έγχρωμης ψηφιακής πρέσας Yintech Global High Speed
Πλήρως αυτόματος ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet με μελάνι Pigment με βάση το νερό Η Shenzhen Yintech Co., LTD είναι μια σύγχρονη επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στον εξοπλισμό κατασκευής πλακών προεκτύπωσης, ενσωματώνοντας το σχεδιασμό, την Ε&Α, την κατασκευή και τις υπηρεσίες πωλήσεων.Τα κ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.